reklama w autobusach reklama Tczew reklama pomorskie skuteczna reklama reklama na monitorach multi-box tczew multibox tczew monitory w autobusie
how to create a web page

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się reklamą multimedialną na ekranach LCD. Jest to ekologiczna, bezpieczna, ciekawa, tania i nowoczesna forma dotarcia do klientów. Ta forma reklamy charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością a jednocześnie niewielkim kosztem w stosunku do innych form przekazu dotarcia do pojedynczego odbiorcy .
Przenosimy reklamę na ekran nie psując wizerunku naszego miasta. Zastępujemy plakaty i ulotki rozlepiane na szybach autobusów przekazem multimedialnym.
Przekonujemy, że reklama w autobusach jest szybka, efektywna, profesjonalna i dociera do zróżnicowanych, czasem ciężko uchwytnych grup odbiorców, a także angażuje przy tym widza i przyciąga jego uwagę. 

DZIAŁANIE SYSTEMU

Emisja spotów odbywa się na 22” monitorach LCD montowanych w dobrze widocznych miejscach w autobusach firmy GRYF.
Jest to rodzaj systemu komunikacji marketingowej, który umożliwia emitowanie wizualnych materiałów reklamowych. Ponadto telewizja MULTI-BOX oferuje unikatową funkcjonalność.
Emisja spotów przyciąga wzrok konsumenta i rozbudowuje pole pozytywnych skojarzeń z prezentowanymi markami poprzez nowatorską formę reklamy.
Oferujemy możliwość reklamowania się za pomocą w pełni multimedialnych, cyfrowych - filmowych spotów reklamowych. Dzięki nam zaprezentujesz film reklamowy na dużych, przyciągających uwagę, najwyższej klasy cyfrowych monitorach LCD umieszczonych w autobusach komunikacji miejskiej, które każdego dnia odwiedzane są przez masy ludzi. Multimedialna reklama wizyjna wypiera przestarzałe nośniki reklam. To duży krok w przyszłość oraz trafna inwestycja w rozwój Twojej firmy. 

GDZIE DZIAŁAMY:

Multi-Box swym zasięgiem obejmuje wszystkie linie na terenie Tczewa.
Wszystkie autobusy jeżdżą codziennie od początku do końca dziennego rozkładu jazdy 7 dni w tygodniu.

EMISJA SPOTÓW

Spoty reklamowe standardowo trwają od 15 do 30 sekund. Emitowane są w pętlach co ok. 10 minut lub częściej w zależności od aktualnego planu emisji codziennie, od świtu do późnego wieczora. Twój spot wyemitowany będzie minimum 7 100 razy w ciągu tygodnia co daje ok. 20 700 emisji w ciągu miesiąca!
Reklama wyświetlana może być jako standardowy spot reklamowy (zbliżone do tych w telewizji), zapisany w formacie MPEG 2 16:10, oraz jako obraz JPG.